Excluton Kera Twice 60x60x5cm Flower Base
De Kera Twice 60x60x5cm Flower Base, geproduceerd door Excluton, is van hoogwaardige kwaliteit en zeer duurzaam. De keramische tegel van 1cm dik is onverwoestbaar gehecht op een laag beton. Deze keramische tegel kan daardoor in een standaard zandbed gelegd worden.
LET OP: LANGERE LEVERTIJD!
- Duurzaam
- Hoge kwaliteit
- Kleurvast
Lees meer
Dit zijn prachtige, kleurvaste tegels die zowel geschikt zijn voor binnen als buiten. De tegel wordt geproduceerd door Excluton
Deze stijlvolle tegels zijn zeer duurzaam en bovendien heeft u hiermee hetzelfde voordeel als bij een binnentegel, namelijk kleurvast, maatvast en antislip. Zoekt u dus een vooruitstrevende tegel met net dat beetje meer? Dan is deze tegel geschikt voor u.
De keramische tegel wordt aangeboden in meerdere kleurvarianten. Kies uw favoriete keramische tegel en bestel direct online.
Tip: bestel 5% extra Kera Twice om zeker te zijn van voldoende sierbestrating.
Art.nr. | 2000710gp |
---|---|
Materiaal | Keramiek |
Art.nr. | 2000710gp |
---|---|
Materiaal | Keramiek |
Besteleenheid: | per 0,36m² |
Afmetingen: | 60x60cm (5cm dik) |
Toepassing: | Terras, pad |
Aanvullende info: | Bij betonproducten bestaat een kans op kalkuitbloei |
Extra bestellen: | Bestel 5% extra i.v.m breuk-, knip-, en snijverlies |
Aftrillen: | Aftrillen is niet altijd mogelijk. Lees eerst dit |