Excluton Fuego Silver 60x60x4cm (B-keus)
De Fuego tegel is een betontegel van hoogwaardige kwaliteit. Met deze tegel creëer je een super uitstraling in het terras!
- Professionele bezorging door vakmensen
- Levertijd 1 tot 7 werkdagen door heel NL
- Laagste prijs garantie
B-keus is van mindere kwaliteit dan A-keus. B-keus kan onder andere kleurverschil, maatverschil en structuurverschil bevatten. Wilt u meer informatie over B-keus? Klik dan hier.
Met de tegels uit de Fuego collectie van Excluton creëer je een luxe uitstraling. De Fuego tegel is van hoogwaardige kwaliteit en heeft een oppervlakte met structuur. De tegels zijn gecoat, hierdoor zijn ze beter beschermd tegel vuil, mos en algen. Door de speciale behandeling kunnen mos en algen zich minder goed hechten aan de tegel, daarnaast blijft de kleur langer mooi. De Fuego is door deze behandeling erg onderhoudsvriendelijk. De Fuego tegels zijn in de kleuren Nero en Silver verkrijgbaar en zijn enkel leverbaar in de maat 60x60x4cm. Deze tegel is de nieuwere variant van wat vroeger de Flamestone was. De Fuego is uitermate geschikt voor het bestraten van uw tuin, terras, dakterras en patio.
Heeft u nog vragen over de Fuego van Excluton?
Neem contact met ons op via 085-0043641 . Wij zijn telefonisch bereikbaar van 08:30-16:30.
Tip: bestel 10% extra Fuego om zeker te zijn van voldoende materiaal.
Art.nr. | 2000102B-C |
---|---|
Materiaal | Beton |
Art.nr. | 2000102B-C |
---|---|
Materiaal | Beton |
B-keus bezichtigen | Let op: niet alle b-keus is te bezichtigen in onze showroom. Zeker weten of uw keuze te bekijken is? Neem van tevoren contact met ons op. |
Besteleenheid: | per 10,08m² |
Afmetingen: | 60x60cm (4cm dik) |
Toepassing: | Terras, pad |
Aantal m² per pallet: | 10.08 |
Extra bestellen: | Bestel bij B-keus 10% extra i.v.m. eventueel uitval. |
Aftrillen: | Aftrillen is niet altijd mogelijk. Lees eerst dit. |